/ Naujienos

PASKELBTAS KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL PRIEMONĘ "PROCESAS LT"

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) nuo birželio 8 d. vėl priimamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos priemonės „Procesas LT“ paraiškos. Priemonės lėšomis bus finansuojamos veiklos, susijusios su šiuolaikiškų vadybos metodų ir valdymo sistemų, išskyrus personalo valdymo sistemas, diegimu įmonėse.

 

„Verslo įmonės galės patobulinti savo veiklas, išplėsti verslo galimybes įdiegdamos valdymo sistemas ar šiuolaikiškus vadybos metodus,“ – teigia priemonės vertinimą kuruosiantis LVPA Verslo projektų valdymo skyriaus vyresnysis projektų vadovas Linas Žukauskas.

 

Paraiškas kviečiami teikti privatūs juridiniai asmenys ar užsienio įmonių filialai, veikiantys ne mažiau kaip vienerius metus, kurių metinės pajamos pagal pateiktus paskutinių finansinių metų finansinės atskaitomybės dokumentus yra ne mažesnės kaip 500 000 Lt. Bendra kvietimo suma yra 7 mln. Lt. Dėl finansavimo besivaržančios įmonės gali tikėtis iki 300 000 Lt Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos.

 

Paraiškas galima teikti iki 2012 m. rugpjūčio 22 dienos 17:00 valandos. Jei paraiškų teikėjai savo paraiškas siunčia registruotu laišku, jos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau, kaip iki 2012 m. rugpjūčio 22 d. 24:00 val. 

 

Informacijos šaltinis: LVPA